Nasze Zasady Etyczne

Z wszystkimi Naszymi klientami rozmawiamy. Ludźmi zajmują się ludzie. Unikamy konfliktu interesów, dbamy o czystą i przejrzystą komunikację.
Nasze zasady i kompetencje zawodowe pozwalają nam na wysoką odpowiedzialność za przygotowane przez nas oferty współpracy z zakresu produkcji.
Pracujemy zawsze na pełnych obrotach. Oczywiście w godzinach swojej pracy : ) Szanujemy wzajemnie wspólny czas wolny, a mimo to bardzo dużo od siebie wymagamy w codziennej pracy.
Kierujemy się zasadami dobrych praktyk w komunikacji między Naszą firmą i jej pracownikami, oraz w relacjach z kontrahentami. Ważne jest dla Nas, aby podejmowane decyzje były jasne i transparentne.
To właśnie właściciele firm takich jak nasi klienci stanowią siłę polskiej gospodarki. Dzięki współpracy z takimi firmami, my możemy angażować się na rzecz społeczności.
Etyka niejedno ma imię… Zależy nam na przejrzystości w pracy i we współpracy z Naszymi kontrahentami. Etyczność to najważniejszy fundament w relacjach z pracownikami i klientami.

Warto Wiedzieć

Dzięki współpracy z nami nie tylko pomożecie aktywizować do pracy osoby niepełnosprawne, ale otrzymacie zwrot funduszy przekazywanych na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PRFON). Działajmy i pomagajmy wspólnie.
Jesteśmy głęboko przekonani że wykorzystanie naszych pracowników na etapie produkcji w Państwa firmie przyniesie wiele korzyści. Współpraca z Naszą Fundacją daje wielu firmom możliwość uzyskania tańszych i większych efektów produkcyjnych. Możemy sobie wspólnie pomóc.
Obecnie działalność Fundacji opiera się na usługach składania elementów precyzyjnych, konfekcjonowaniu, cyfrowej archiwizacji dokumentów, aż po obróbkę CNC z wykorzystaniem tokarki, czy cięcia aluminium za pomocą specjalnej piły. W ramach zawartych umów osoby niepełnosprawne składają elementy m.in. do manometrów, żaluzji, rolet, sortują i układają różnego rodzaju elementy, za pomocą skanerów archiwizują dokumenty, przetaczają różnego rodzaju elementy, tną aluminium i wiele innych. Te wszystkie czynności wykonywane są wg. otrzymanej od kontrahentów instrukcji.
Budujemy długoterminowe relacje z Naszymi kontrahentami.

Zależy nam, aby współpraca z Naszymi kontrahentami była długofalowa i ciągle się rozwijała. Dążymy do tego aby nasi pracownicy mogli poszerzać swoje umiejętności przez co ich wszechstronność pozwoli nam na nawiązywać współpracę z obecnymi i przyszłymi firmami na nowych gałęziach produkcji. Chcemy, aby Nasi pracownicy mogli na etapie produkcji uczyć się różnych rzeczy co, będzie skutkowało mniejszą monotonią w pracy i lepszą wydajnością przy składaniu elementów precyzyjnych.