Usługi

 

Fundacja „Dobry Pomysł” posiada certyfikat ISO 9001:2015, który zapewnia profesjonalną jakość usługi z zachowaniem najwyższych standardów. Działalność Przedsiębiorstwa Społecznego w ramach aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych prowadzona jest w kliku obszarach.

 

Produkcja elementów precyzyjnych

usługa ta skierowana jest głównie do firm i polega na ich wsparciu, w zakresie obniżenia kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności produkcyjnej. Zawarcie współpracy pomiędzy Fundacją, a firmą zewnętrzną polega na przekazaniu wybranych prac, które dotychczas były wykonywane przez pracowników klienta, a w ramach przeprowadzonego audytu stwierdzono, że dostawa od firmy zewnętrznej gotowego elementu/części umożliwili zwiększenie wydajności produkcji produktu końcowego (np. pracownik nie traci roboczo godzin na złożenie kilku elementów, które pozwolą mu na wyprodukowanie produktu końcowego, ale składa go z gotowych otrzymanych części).

Obróbka na tokarce CNC

wykorzystanie tokarki CNC pozwala na wykonanie przedmiotów o złożonych i precyzyjnych formach. Obróbka elementów z metalu lub innego stopu za pomocą tokarki tych umożliwia skrawanie, czy przetaczanie różnych przedmiotów. Komputerowe sterowanie tokarką CNC powala na bardzo precyzyjną i wydajną pracę nad powierzonymi elementami. Usługę tą kierujemy do firm, które posiadają duże ilości elementów, które trzeba poddać obróbce. Profesjonalna maszyna i jej bardzo duża moc, połączona z  precyzja umożliwia obróbkę praktycznie każdego tworzywa w szybkim czasie z bardzo dużą dokładnością.

Cięcie aluminium piłą tarczową

wykorzystując specjalną piłę tarczową do cięcia aluminium oferujemy możliwość precyzyjnego cięcia profili aluminiowych pod różnymi kątami nachylenia.

Cyfrowa archiwizacja dokumentów

dzięki profesjonalnym skanerom mamy możliwość nie tylko eksportowania wersji papierowych do popularnych rozszerzeń plików, ale także konwertowania informacji do edytowalnej treści. W ramach oferowanej usług osoby niepełnosprawne skanują, segregują i kopiują przekazane dokumenty na wybrany przez klienta nośnik. Cyfrowa archiwizacja skierowana jest do wszystkich firm i osób prywatnych.